| anonima2617181 a întrebat:

Ce ati alege dintre haine mai excentrice si la moda, dar sa nu fie neaparat de un brand renumit (Nike, Puma) sau haine de brand, dar simple si obisnuite?

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! As alege haine simple si obisnuite. Nu-mi plac hainele la moda. Unele sunt ciudate rau.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Haine de brand. Da brand uri mai seriose, nu Nike sau Puma. Ca ma intereseaza sa fie de calitate nu sa le arunc dupa 3 spălări.

| raMLesS a răspuns:

Eu nu stiu care sunt hainele "la moda", sau ce aveti toti cu "moda", eu port ceva care sa imi placa si sa imi vina bine pe corp, sa arate bine pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am haine si sin varianta 1 si din varianta 2.
Insa imi plac hainele excentrice, care nu sunt de firma.
Faci ceva interesant pe bani putini.
Important e sa ma regasesc in tinuta si sa respecte cat de cat codul vestimentar al zonei umde le port (mai ales daca e ceva oficial sau festiv).
Am si unele haine mai basic de firma, sport.
Insa nu port nimic pe care este scrisa proeminent firma la vedere. Cum ar fi un tricou pe care scrie mare gucci. Mi se pare de prost gust.
Dar bineinteles ca aceasta e alegerea fiecaruia.
Atata timp cat exista bun simt si inteligenta, hainele nu au nicio importanta.
happy

| dragodana a răspuns:

Salut!
In ce iti sta bine.
Am vazut fete urmand trenduri si aratand ca dracu.Nu tot ce straluceste este aur.

| Hurin a răspuns:

Simplu e banal, obisnuitul a ajuns imbracaminte de ferma in ziua de azi. laughing

| peanut003 a răspuns:

A doua varianta, materialele sunt mult mai confortabile

| Halladytu a răspuns:

Ies și în pijamale daca îmi place. Ce contează ce ar alege altii