| Channa a întrebat:

Ce autobronzant imi recomandati? FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| MiiMii a răspuns:

Sun magic tan.[de la avoon]. E foarte bun, insa iti recomand sa adaugi peste crema din tubul acela, ceva crema hidratanta, pentru a mai dilua acea compozitie, deoarece pielea capata o nuanta intensa chiar dupa prima aplicare. Ai grija cum o intinzi, si sa te speli repede pe maini dupa aceea. Pupici :*

1 răspuns:
| z0z0x a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu folosesti autobronzantwinking Iti ramane pielea patata...A folosit mama mea, si pana catva timp tot pete a avut pe piele