| Papusa_1623 a întrebat:

Ce cadou as putea cadona unei prietene?

Răspuns Câştigător
| iull_1544 a răspuns:

Ceva simbolic:
-un lantisor cu un medalion cu initialele voastre
-o rama foto in care sa pui o poza cu voi 2.
- o rochie[ ca tot e vara] sau ochelari de soare

4 răspunsuri:
| andreea25_8864 a răspuns:

Pai:
1. Un lantisor (de ex: un lant in forma de inima o jumatate o ti tu si o jumatate ea)Daca sunteti chiar prietene bune
2.O rama de tablou
3.Cosmetice ( ruj, rimel, pudra)
4.O pereche de ochelari
5.O geanta
Sper ca te-am ajutat

| misteryo2 a răspuns:

POti sai dai un telefon

| JustMe17 a răspuns:

Pai...nici sa fie prea scump, nu?tongue...
Eu i-am cumparat unei prietene un lantisor finut de argint cu un pandativ! Acum depinde...sunt mai multe optiuni: ii poti lua un ceas,bratara,cercei,inel[pot fi in set sau nu], un tricou, ii poti lua un parfum finut:*.bft!big grin

| Zuzz a răspuns:

Recent a fost ziua celei mai bune prietene, i-am cumparat un lantisor cu un pandantiv in forma de inimioara care se deschide si inauntrul lui este gravat te iubesc. E dragut si semnificativ happy