| DropsOfLov3 a întrebat:

Ce coafuri pentru banchet imi recomandati? Am parul lung.

4 răspunsuri:
| LollypopMe a răspuns:

Pai,ai putea sa iti faci un spic sau mai multe, daca vrei ceva sofisticat sau ai putea sa iti faci un coc, daca nu vrei sa te complici cu spicul.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Fă-l cu placa. Va arăta perfect dacă e lung.
Dacă nu, mergi la coafor şi roagă stilista să-ţi facă ceva potrivit.
Distracţie plăcută!
Pa-pa.

| Zoey112 a răspuns:

Iti recomand sa iti faci o coafura simpla pentru ca acolo la inghesuiala una mai complicata s-ar strica repede

-poti sa iti intinzi parul cu placa si sa il lasi desfacut sau sa il prinzi intr-o coada la spate
-sau poti sa iti faci bucle cu placa, ondulatorul, bigudiuri

depinde ce rochie ai pentru ca coafura trebuie sa mearga cu rochia

du-te la cofor de ex cu o poza cu rochia si poata are coafeza o idee mai buna

Distractie la banchet! happy

| SmartLier a răspuns:

Bucle. Sau coc.