| minnieee a întrebat:

Ce coafuri stiti pentru parul mediu? Ceva mai interesant dar totusi nu foarte greu(nu am timp dimineata).

6 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Desi beneficiaza de sprijinul constant al unei echipe de profesionisti in ale stylingului, vedetele opteaza destul de des in ultima perioada pentru coafuri usor de realizat si adaptabile si unui context office sau de zi. Plecand de la o tunsoare adecvata structurii capilare, poti incerca oricare dintre coafurile propuse de Karena si inspirate din ultimele aparitii pe covorul rosu ale vedetelor de la Hollywood. http://www.karena.ro/......ile_de_par

| PufiCiufi a răspuns:

In scari e cel mai bine

| AnnaRawrrr a răspuns:

Http://www.bayareabags.com/wp-content/uploads/2009/10/messybun1.jpg
foarte la moda si simplu de facut. o coada de cal...neterminata :D

| oanny91 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult intins iar sus la radacina sa i dau putin volum mi se pare cea mai ok coafura de zi.simplu usor de facut si asa lasam si parul sa respire.eu una nu-l suport prins deoarece ma doare foarte tare capul dupa ce mi-l desprind. pup