| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca s-ar asorta mai bine cu o pereche de blugi pantofi cu toc sau balerini?

Răspuns Câştigător
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Depinde de situaţie. Eu aş alege oricând tocurile, sunt mult mai feminini. Dar şi balerinii sunt potriviţi. Aşa că, fă ce-ţi spune inimawinking

9 răspunsuri:
| cincizeci a răspuns:

Sincera sa fiu, s-ar potrivi ambele, dar depinde de partea de sus, daca este un tricou de preferabil balerini, daca este o camasa sau ceva elegant de preferabil tocuri!

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Balerini,depinde şi ce culoare are.
O zi bună.

| thewomaninwhite a răspuns:

Cred ca merg ambele dar daca as fi in locul tau as opta pentru balerini sunt mult mai comozi

| loredanaFS a răspuns:

Buna. Uite aici cateva variante

| loredanaFS a răspuns:

Buna. uite aici cateva variante: http://fetelestiu.ro/fashion/fete-cu-stil/

| Danessy a răspuns:

Eu cred ca balerini, pantofii cu toc s-ar asorta mai bine cu o rochiewinking

| BlackRoseeforyou a răspuns:

thinking Eu as zice ca pantofi cu toc! Eu asa port si chiar imi place cum imi sta happy oricum trebuie sa-ti placa tie si cum te simti mai confortabil...happy

| www.Azaris.ro a răspuns:

Buna, Ioana! Evident ca blugii pot fi purtati atat cu balerini, cat si cu pantofi cu toc. Important este cum iti doresti tu sa fie tinuta pe care o porti si cat de comod vrei sa te simti. Pe timpul zilei poti alege balerini sau chiar pantofi cu toc mai micut, iar seara indrazneste sa porti tocuri mai inalte. De asemenea, indrazneste sa optezi si pentru pantofi/balerini in culori vii, doar este primavara:) Pe site-ul nostru, www.azaris.ro, vei gasi numeroase modele de balerini si pantofi cu toc, te asteptam cu drag!:)

| larisuca21 a răspuns:

Hmmm... eu zic ca balerini