| JohannaStone a întrebat:

Ce credeti despre cosmeticele E.L.F? ati mai comandat de pe site?

Răspuns Câştigător
| Corina34 a răspuns:

Sunt foarte bune, cele mai bune la pretul pe care il au! Am comandat de pe site de 3 ori si totul a decurs foarte bine! Produsele au ajuns intacte, nu erau sparte sau ceva de genul. Comanda cu incredere!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt bune, sunt serioși cu expedierea produselor.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CAuta revieuri si swatch'uri la ele. Nu mi-am comandat nimic desi intentionam sa imi iau un primer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Din câte am auzit sunt bune, deocamdată nu mi-am comandat nimic, dar intenţionez.
Te pup!

| Ellena20 a răspuns:

Eu una, ador produsele de la E.L.F. Sunt preferatele mele