| PisSsy a întrebat:

Ce credeti se potriveste o bluza verde putin inchis in carouri cu o esarfa roz tot in carouri ?happy

Răspuns Câştigător
| lauriss86 a răspuns:

Verde cu roz...nu prea.incearca un verde cu negru sau cu ceva inchis,gri inchis, mie una ideea nu prea imi suna ok, dar daca tie iti place go on!

4 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Eu zic ca s-ar potrivi intre ele happy

| pinguin_2568 a răspuns:

Eu zic ca una din ele sa renunte la carouri! Altfel va arata ciudat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici culorile nu sunt tocmai potrivite combinate, nici modelul nu prea se potriveste.In cazul in care ai bluza in carouri, dungi sau cu buline, trebuie sa eviti sa porti pantaloni/fusta sau accesorii cu acelasi model.Nici combinatia intre 2 dintre cele 3 modele nu este tocmai inspirata.Cel mai bine este ca la imprimeuri sa se asorteze ceva cat mai simplu.Cat despre culoare,la verde poti asorta ceva galben,turcoaz,bej,gri,negru, sau alb, fara a realiza un contrast deranjant.

| Taniok a răspuns:

Nu,sa nu combini asa ceva caci o sa pari kitchoasa(dar daca tie ti se pare okay, atunci...)dar mai bine renunta la una din ele.