| katherineishere a întrebat:

Ce crema anticelulita imi recomandati? Ma bate gandul sa o cumpar pe cea de la Nivea anticelulita Q10. Ce parere aveti desprea ea? Ce alte creme stiti ca dau rezultate intr-un timp destul de scurt?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Faci o alegere buna, o poti cumpara linistita

| afrodita3333 a răspuns:

Elmiplant-cellufight,
e pana in 20 lei si e buna daca te tii de treabawinking

| SabinaRsT a răspuns:

Crema de la elmiplant anticelulita este foarte buna si costa in jur de 20lei. sper ca te-am ajutat.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Este bună și aceea, dar mie îmi place și folosesc Gerovital Plant.
Numai Bine.

| Unniique a răspuns:

Este una cu piper si ardei iute, costa 20 de lei. Se gaseste la farmacie si se numeste Cellufight. SOra si mama mea o folosesc si da rezultate!

| pynnk a răspuns:

Foloseste supliform gel se gaseste la plafar si nici nu este foarte scump.eu sunt foarte multumita de el.rezultatele se vad intr-un timp scurt.ti-l recomand :*

| AdelaSchiman a răspuns:

Buna Katherine. Nu as sti sa iti spun nimic despre crema de la Nivea, insa eu mi-am cumparat niste fiole cu ser anticelulitic cu care ma masam seara inainte de culcare. La mine chiar a functionat, insa a trebuit sa astept 3 saptamani sa vad rezultatele. Ca si pret sunt destul de scumpe, insa le-am luat de la sora cumnatei mele cu un pret redus (sunt de la oriflame). Succes

| katherineishere explică:

Multumesc foarte mult pentru raspunsurile voastre :*