| anonim_4396 a întrebat:

Ce crema antirid buna ati mai incercat? Parca nimic nu functioneaza...

7 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Mama foloseste tot crema de la Eucerin, extrem de bunawinking

Anna
| Anna a răspuns:

Intr-adevar, o crema antirid nu te scapa de riduri in proportie de 100%. Le atenueaza, le netezeste si le previne.si nu in ultimul rand hidrateaza tenul.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Incearca sa folosesti creme cu ulei de argan. Se spune ca fac minuni!
Uleiul de argan actioneaza contra uscarii pielii si imbatranirii fiziologice a pielii (anti-rid) restaurand filmul hidro lipidic si crescand aportul nutritiv la nivelul celulelor. Uleiul de argan contine sotenol care are proprietati anti-cancerigene.
Daca ti se par costisitoare, cumpara ulei de argan pe care il adaugi tu in crema de fata pe care o folosesti in mod obisnuit. Succes!

| Diva a răspuns:

Am citit pe net ca nici o crema anti-rid nu te poate scapa de riduri. Eventual poti folosi una preparata in farmacie.

| Diva a răspuns:

Uite ce am gasit pe net
http://www.gandul.info/......-fata.html 3891; 3886778

| Cryss a răspuns:

Hei, mama foloseste Eucerin si zice ca e foarte buna happy. In plus nu are riduri si nici pielea ei nu e uscata big grin. Eu zic sa o incerci happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
De la Hemel.
Pa, pa.