| anonim_4396 a întrebat:

Ce crema de fata folositi? >: Vreau mai multe pareri. Sau ce creme ati folosit si credeti ca sunt bune?

Fundaa love struck love struck love struck

Răspuns Câştigător
| DSabb a răspuns:

buna scumpaa :* eu am folosit si nivea pentru hidratare si de la avon de Care cu castraveti, cu lamaita etc, dar acum folosesc avene o crema hidratanta e si pentru cosuri si e f bunalove struck mi-a recomandat-o dermatologuul :* Fundita?

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai folosesc pentru zona ochilor, gat si decolteu apidermin cu laptisor de matca si pentru restul fetei de la nivea folosesc crema pentru ten gras.

| M3lania a răspuns:

Crema hidratanta Elmiplant anti-inperfectiuni.

| Elvina a răspuns:

Nivea clar!

| Lvrkiosif a răspuns:

Crema de pantofi (am pantofi negri...happy numai nu stiu cum se numeste

| Laugh25 a răspuns:

Planet spahappy(de la avon)
Mie imi plactongue

| Vali0n a răspuns:

Eu folosesc nivea chiar daca sunt baiat este o crema foarte buna. Funda

| roxyflory a răspuns:

Pai intr-un timp foloseam dove(este buna pentru pielea uscata si deshidratata), dupa aia nivea care nu prea are diferenta de dove, am luat de la farmacie o crema cu miros de capsuni si chiar a fost buna dar nu mai am cum sa iau ca accea am luat-o de la turci in schimb nu am cautat pe aici crema se numea logic, si acum folosesc crema seba med care are si facial toner sper ca ti-am fost de autor si fundahappy

| aaadddyyy a răspuns:

Solutions sensitive botanicals AVON de zi si de noaptehappy