| Panteraa a întrebat:

Ce culoare/culori de fard merg la par saten inchis (aproape brunet) si ochi caprui?

2 răspunsuri:
| nCansu a răspuns:

Hmm....as spune ca un maro mai dechis, poate cu o nuanta sau doua mai inchis decat nuanta pielii tale, si incearca sa te joci cu culorile. In fine, eu sunt pe principiul sa te machiezi putin si modest, lasa naturaletea sa domine happy :* sper ca ti-am fost de ajutor, nu uita joaca-te cu culorile doar sa nu iti iasa ceva strident happy

| Stoica_Diana_2001 a răspuns:

Parerea mea e ca merge roz rosu sau albastru. Cel mai bine.