| Lore02 a întrebat:

Ce culoare mi s-ar potrivi la parul meu saten..as vrea sa imi fac suvite, dar nu stiu ce culoare. Funda♥

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu zic sa iti faci ceva gen roscat sau albastu.

| mona a răspuns:

Ar merge o nuanta de blond natural[culoarea spicului de grau]

| pwp a răspuns:

Blondde :x
Dupa parerea mea, Antoniei ii sta bestial :
http://www.enational.ro/wp-content/uploads/2012/11/antonia4.jpg

| Reiikó a răspuns:

Roscat..va arata foarte bine

| alexaalexandraa a răspuns:

Blonde.

| Densis a răspuns:

Te-ai grabit cu funda!

Daca ai un par saten si-ti faci suvite blonde nu trebuie sa fie stridente, ci cat mai sterse!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cu blond!
*-*

| FreakyChucky a răspuns:

Blonde big grin

| Klews a răspuns:

Am si eu par saten. Culorile sunt:
-Albastru
-Verde
-Roscat/Visiniu ( deschis sau inchis)
-Maron inchis.
Daca vrei sa ele sa iasa in evidenta, fa-ti suvite blonde. Trecerea de la o culoare la alta este destul de rapida.
Succes!

| Commapoint a răspuns:

Iti poti face aproape orice culoare vrei tu. Eu cred ca la parul saten s-ar potrivi un negru deschis, daca este un saten deschis. S-au iti poti face blond deschis. Roscat ar merge bine, dar nu multe, nu ar arata foarte bine. Poti incerca si albastru, roz, portocaliu, mov s-au alte culori vioaie. daca iti plac. Bafta :*

| Lore02 explică:

Vă mulţumesc la toţi!

| alexiasuperEXTREME a răspuns:

Suvite:
1.blonde
2.negre
sau poti sa iti faci la spate un blond inchis si pe fata un blond deschis(pare cam copilaresc dar e tare)
3.gri(se vede super asa mi-am facut si eu)
sau pur si simplu imagineaza-te cum ti-ar sta cu suvite.
sper ca te-am ajutat!
FUNDA?