| dani_9601 a întrebat:

Ce culoare pentru camasa se asorteaza la un costum negru(barbat)daca eu sunt imbracata in rochie rosie si bolero negru.Multumesc.Dani

10 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Eu zic sa isi asorteze doar cravata cu rochia ta. Atat.

| Anca a răspuns:

@chivas, si eu ma gandeam sa-i recomand o camasa gri big grin laughing

| afrodita3333 a răspuns:

EU ZIC SA NU VA ASORTATI.pentru ca o sa arate ca o uniforma. poate sa poarte o camasa alba sau neagra sau bej, acum depinde si de costum.

| andreea4ever a răspuns:

Camasa rosie.

Fara discutii

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Camasa rosie, evident

| chivas21 a răspuns:

Anca are dreptate! Cravata conteaza cel mai mult, nu camasa! Dar camasa rosie e destul de urata pentru un barbat, eu zic sa nu poarte asa ceva laughing Cravata rosie cu o alta combinatie de cunoare merge pentru ca prinde bine pe costumul negru! Eu la camasa as purta ceva gri sau argintiu pentru ca se poarta in 2010! Eu sunt putin mai innebunit dupa moda, citesc cam toate articolele, imi place sa`mi iau imbracamintea dupa sfaturile creatorilor de moda!

| beautiful a răspuns:

Camasa se va asorta cel mai bine de culoare alba s-au un maro inchis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pey la fel. Cămașă roșie. E un pic cam îndrăzneață pentru un băiat dar, da foarte bine. aaa și fără cravata sa lase primi 2 nasturi de sus de la cămașă deschiși
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cea mai potrivita este o camasa alba.cu siguranta.

| Steluta_Penciu_1975 a răspuns:

Pentru camasa in ton galben costum negru ce cravata ar merge