| ღ ღ teodorucaღ ღ a întrebat:

Ce culoare purtati pe voi zilnic?

Răspuns Câştigător
| dulcik a răspuns:

Nu port o suingura culoare pe mine niciodata
Imi place sa fiu asortata mereu si port culori pastelate.
de obicei depinde de ce fac in ziua aia pentru ca culorile pe care le port ziua reflecta starea mea de spirit.

26 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Roz! Mereu port ceva roz pe mineblushinglove struck.
Dar tu?

Elianna
| Elianna a răspuns:

Aproape zilnic:negru

| cretzufinish a răspuns:

Negru- port doliu de la Pasti. sad In rest port culori deschise pentru ca sunt tanara.

| ConstiintaTa a răspuns:

Pai imi place mov, un roz mai inchis asa, spre violet, dar din pacate culorile astea nu le port zilnic.Am foarte multe haine ...de toate culorile de fapt, dar faza e ca mai mereu port negru sau o alta culoare si ceva negru.Negru stiti desigur, este nonculoare...

| OanaG a răspuns:

Zilnic, nu port aceeasi culoare zilnic, dar sa zic negru, roz, alb...depinde si de dispozitiebatting eyelashes

| Silvia a răspuns:

Alb, dar e nonculoare.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Negru si alb. dar culoare preferata e verde:X

| User a răspuns:

Lila-n dungi cu picatzele.

| Alexandra. a răspuns:

Negreu, aproape mereu.

| danutza45 a răspuns:

Mov si negru big grin

| zuzumic a răspuns:

Depinde de dispozitie

| AvalohAlyn a răspuns:

Depinde de locatia in care ma indrept.Cand sunt la liceu in alb, cand ma duc la oricare alte evenimente deseori verde, portocaliu sau bleumarin.

| BabyPink a răspuns:

Roz, negru, verde happy

| Anonim21321 a răspuns:

Eu alb daca vreau sa impresionez pe cineva...rosu daca vreau sa atrag atentia.mov ...ca sa arat bine pentru ca ma prinde culoarea.etc.

| omtraisiomvedea a răspuns:

Ca si Elianna-negru.

| Kitty a răspuns:

Culoarea pielii mele laughing, bine, lasand gluma, port alb, albastru, rosu... cam astea-s.

| babygyrl a răspuns:

Rosu. tu?

| dannys a răspuns:

La serviciu culoarea alba si in viata de zi cu zi culori inchise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschise big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mov. este culoarea mea preferata kiss
Dar tubatting eyelashes?

| buburuzaucigasa a răspuns:

Rosu si putin albastru.

| PurpleLadybug a răspuns:

Intotdeauna am ceva alb p mine, nu stiu cum se facelaughing

| d4nny a răspuns:

Cred ca negru, cu toate astea culoarea mea preferata este mov...mai port si rosu, alb nu stiu mai multe. u ce porti?thinking

| Adelina309 a răspuns:

Negru big grin