| misscupcake a întrebat:

Ce culori credeti ca se potrivesc fetelor cu parul roscat si pistrui?(ma refer la haine)

Răspuns Câştigător
| dot a răspuns:

Rosu, verde, galben pal (nu tipator), negru, crem
(si roz daca te incanta)

alb in niciun caz. nici albastru deschis.
sunt roscata si eu :)) si verdele predomina

uite un exp (ca sa iti dai seama de contrast):

http://imagecache2.allposters.com/IMAGES/MMPH/250147.jpg

totul e sa stii sa le combini, si culorile si materialele din care sunt confectionate hainele.

have fun la imbracat!

5 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hello! Fetele roscate au o frumusete naturala aparte, de aceea este bine sa profiti de ea si sa o evidentiezi corespunzator. Referitor la culori, poti opta pentru nuante calde de verde, crem, maron, oranj, negru. Daca esti adepta esarfelor, in cazul lor poti opta pentru culori mai indraznete, precum rosu, mov sau combinatii de culori. Acestea inveselesc tinuta si iti confera individualitate. Pentru mai multe idei in materie de accesorii recomandate in sezonul rece poti urma linkul: www.divahair.ro Un gand bun, Elena.

| ale a răspuns:

Fetele cu parul roscat si pistrui sunt tare deosebite.Cred ca toate culorile vii le prind de minunehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Pufulete_4230 a răspuns:

Portocaliu, verde, maro, turquoise, mov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleo deschis, si verdele butatic