| Diancik a întrebat:

Ce culori se poarta anul asta?happy

Răspuns Câştigător
| andy_8797 a răspuns:

Moda 2010: Ce culori de poarta
Noua culoare neutra. Este cam multa stralucire in culorile orizontului verii care se apropie comparativ cu cele trecute. Culorile pastelate revin in trend pentru moda 2010, iar cel mai folosit este liliacul. Asorteaza-l cu bleumarin, maro si culoarea maslinei si foloseste accesorii potrivite. Foloseste culorile alb si crem de indata ce vremea se incalzeste. Nu conteaza ce faci, poarta o nuanta neutra!

14 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Culori pastelate.Foarte la moda combinatia roz pal-maro.Eu o adoooor :X

| Cσσкiє a răspuns:

Noua culoare neutra. Este cam multa stralucire in culorile orizontului verii care se apropie comparativ cu cele trecute. Culorile pastelate revin in trend pentru moda 2010, iar cel mai folosit este liliacul. Asorteaza-l cu bleumarin, maro si culoarea maslinei si foloseste accesorii potrivite. Foloseste culorile alb si crem de indata ce vremea se incalzeste. Nu conteaza ce faci, poarta o nuanta neutra! Succeees!

| cretzufinish a răspuns:

Rosul, mov, verde, galben. mai ales mov, cred ca inspirat din flacara violet. big grin

| dulcik a răspuns:

Culorile care te avantajeaza si care tie iti plac.Degeaba porti tu nu stiu ce culoare din motivul ca vai se poarta daca tie nu iti sta bine cu aceea culoare si aici vb in general nu ma refer la tine.Intradevar se poarta culorile deschise, pastelate si in special mult alb.Se pare ca albul este culoarea sezonului.Au iesi foarte multe modele de rochite albe vaporoase.

Răspuns utilizator avertizat
| cornel a răspuns:

Roz
mov

alb

albastru

| adryanna_7314 a răspuns:

Vara asta se poarta albul

| KimY a răspuns:

In special anul asta se poarta foarte mult movul si verdele!winking

| larrii a răspuns:

Mov, turcoaz, roz, albastru deschis... culori deschisehee hee

| pauladrian a răspuns:

Alb, Albastru, Orange.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Eu sunt mai cu probleme psihice din nastere asa ca eu anul asta o sa port cel putin 10 culori pe mine, galben, verde, rosu, albastru, portocaliu, roz, predominant. Stau pe litoral si garantez ca o sa dea faliment clovnii care se intersecteaza cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerile sunt impartite.Eu am citit ca se poarta turcoazul si rosul, dar unii sustin ca, de fapt, culoarea anului e tot mov.Altii spun ca bejul sau culorile calde.Pana la urma, oricum ar fi, moda e trecatoare si nu e obligatoriu sa tinem cont de ea.

| lori15 a răspuns:

Albastrul si toate noantele de albastru
Albul
Maro
Galben
Culori nudehappy

| vioery a răspuns:

Albul, turcoaz, mov, lila, bleumarin si nuante de bej.Eu sunt in Italia acum si iti zic ce am vazut aici.Sunt pline magazinele cu culorile astea.