| skumpic96 a întrebat:

Ce culori se poarta in 2011?

Dau fundabig grin repede dati raspunsurile

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Se poarta turcoazul si rozul, in toate nuantele

6 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Culorile stridente, neon orce culoare car sare imediat in evidenta laughing

| Lllllllllll a răspuns:

Nude, neon.

| maftei a răspuns:

Alb,rosu aprins,bej,roz pal si luminos,galben neon,negru,bleumarin, verde, gri si tonuri de maro

| W4rK0 a răspuns:

Poti incerca ceva simplu si modest, de pilda un roz bombon sau ceva ce-ti caracterizeaza stilul...

| Shady132 a răspuns:

Trebuie sa te imbraci in ce nuante vrei tu! Ce crezi ca daca in 2012 se va purta roz si la baieti am sa ma imbrac in tricouri roz? NO WAY

| LaLaLandxD a răspuns:

Roz caprifoilaughing[OMG nu stiu ce i-o fi apucat cu rozul]