| anonim_4396 a întrebat:

Ce experiente neplacute ati avut cu cremele pentru fata?(reactii adverse, iritatii etc.)Cum le-ati tratat?

3 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Brevoxylul și Zyneritul mi-au uscat tenul în ultimul hal.Multă cremă hidratantă și totul a fost ok.

| tuGatita a răspuns:

Bube de la o crema de la avon. Cum am tratat? m-am spalat cu gel de curatare si m-am dat cu o crema elmiplant pentru ten sensibil. de vreo 2 ani folosesc doar de la elmiplant. nu ma mai risc in veci sa ma dau cu ceva de la avon!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eram mica ( 7-8 ani ) si m-am dat cu o crema de riduri cu nu stiu ce aur prin ea, si eu si mama ne-am umplut de bube, s-au dus singure.