| publicname a întrebat:

Ce face crema cu efect decolorant pentru fata, credeti ca m ar putea ajuta daca am tenul cuperozic?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă un medic specialist dermatalogic, el îţi poate recomanda ceva pentru mascare fără să aducă complicaţii.
Pa, pa.

| MissCamelia a răspuns:

Pt cuperoza foloseste o crema speciala, exista la mai toate firmele de dermatocosmetice. Incearc-o pe cea ivatherm.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/