| mg112mada a întrebat:

Ce fel de impletituri pentru fete imi recomandati pentru scoala? Nu vreau sa fie nici foarte complicat, dar care sa impresioneze..Am fata ovala si obrajorii plini.
Va rog, ideile insotite de descriere sau chiar si de un tutorial.Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| BrOnaJeu a răspuns:

Http://www.totalbeauty.com/content/gallery/p_17_styles/p471/page2

Aici gasesti coafuri super!

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
In primul rand iti poti face coada clasica din 3. Poti de asemena sa iti faci coada spic:
http://www.youtube.com/watch?v=ujS0VNOXeVg
Sau o coada de peste, chiar daca pare greu de facut e foarte usoara:
http://www.youtube.com/watch?v=smJvLUl89ko

| Sophieeeeeee a răspuns:

Un spic... sau o coada impletita intr-o parte, coada de peste sau in 3.

| Catalina1243 a răspuns:

Iti poti face solzi de peste, spic sau coada ruseasca.

| mg112mada explică:

P.S:La par ma refer.

| PaulDaan a răspuns:

Poi ai putea sa iti faci impletitura simpla pe o parte impletitura coada de peste.

| Diidaa a răspuns:

Poti sa-ti faci niste codite cu impletitura ca si coada pestelui.

| Diidaa a răspuns:

Uita-te pe youtube la "impletituri usoare "si acolo vei gasi tot felul de impletituri frumoase chiar si pentru scoala. Eu m-am uitat la "impletitura coada-de-peste ", tu te poti uita la ce vrei tu. Te pup!;-)