| DestinyDD a întrebat:

Ce firma de benzi de ceara rece de epilat este buna?-nu din aceea care dupa epilat ramane jumate pe piele-...

6 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Veet sunt cele mai bune!

| Zuzzy05 a răspuns:

Buna! Eu pentru fata folosesc benzi de ceara Gerocossen din acelea roz, hipoalergenice si sunt multumita de rezultate si daca mai raman niste fire de par apelez la pensetatongue, iar pentru restul, eventual picioare [ nu folosesc, dar folosesc niste prietene] Veet, sunt chiar bune.

bye!

| Luiza_2688 a răspuns:

Pentru fata cele mai bune sunt de la Strep si apoi cele de la Veet.

| XxAleXandraxX_5219 a răspuns:

Veet is perfectelove struck

Nu ramane am incercat iti garantez.love struck

fundita?

| aliss23 a răspuns:

Veet

| Simona_3986 a răspuns:

Veet, dar trebuie sa stii cum s'o folosesti sa nu'ti ramana ceara pe picioare intra aici iti poate fi de folos;)

http://www.veet.ro/veet-ready-to-use-wax-strips.php