| secre1girl a întrebat:

Ce firma de cosmetice credeti ca e mai buna avon sau oriflame?

11 răspunsuri:
| ginutza12 a răspuns:

Eu am multe produse oriflame si pot spune ca sunt foarte bune si am si avon dar produsele pe care le am eu nu sunt stralucite dar nu spun ca nu au produse bune....Ambele firme au produse de calitate si nu cred ca as putea alege.Imi plac in egala masura, acum si dupa piele gusturi si preferintewinking

| elisa820 a răspuns:

Oriflame

| pufy6646475 a răspuns:

Eu folosesc produse Avon si Oriflame de mult timp si nu pot spune care sunt mai bune.Bineinteles ca este doar parerea mea, iar altcineva ti-ar putea spune:imi place mai mult aia pentru ca...Noi nu putem avea aceleasi gusturi ca si tine.Pareri diferite gasesti 1000. Oricum parerea mea este ca amandoua sunt la fel de bune, dar tu decizi care iti place mai mult.

| crazypuff09 a răspuns:

La Oriflame imi plac cremele, produsele Milk & Honey si Giordani. De la Avon folosesc doar Planet Spa si gelurile de dus (cele colorate). Personal as vota Oriflame.

| ZapadaDinCartierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Eu zic Avon, acum tu decizihappy

| 321 a răspuns:

Eu zic ca ambele firme sunt bune.Este alegerea ta.

| ionut4ever2 a răspuns:

Eu folosesc Avon, si comand de aici www.digital-cosmetics.ro - au preturi foarte bune. In plus iti dau si un cadou daca comanzi mai mult de 40 lei parca.

| Paun_Liliana_1989 a răspuns:

Oriflame

| VOLARE a răspuns:

Oriflame, clar

| Colours20 a răspuns:

Parerea mea este ca aman2 sunt foarte de calitate happy!

| ruxxy98 a răspuns:

Clar avon