| anonim_4396 a întrebat:

Ce firme de cosmetice cunoasteti? Firme la cate te poti inscrie ca si reprezentant. Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Avon,ladys,oriflame,si infinity (la infinity sunt si obiecte,haine, etc, dar si cateva cosmetice.

cele mai cunoscute produse sunt de la avon happy

9 răspunsuri:
| Lovemebabybee a răspuns:

Avon,Lady's,Oriflame Si LifeCare(produse bio care sunt cele mai bune). Funda?

| anUcy a răspuns:

Cele mai cunoscute firme de cosmetice sunt Avon, Oriflame si Lady's(fost Metropolitan).Cel putin, astea le cunosc eu.

| SheCanFlyy a răspuns:

Avon

| JustDareToDream a răspuns:

Daca vrei sa te inscrii, te pot ajuta eu, la Oriflame. Intra pe id-ul me_oriflame@yahoo.com si iti pot da detalii. Merita, crede-ma!

| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Avon, Oriflame.

| Annalina99 a răspuns:

Avon si oriflame.

| IuliaMihaella a răspuns:

Eu stiu doar 3 : oriflame, avon si ladys. Sper ca te-am putut ajuta macar putinhappy

| geooor a răspuns:

Avon,oriflame doar atat stiu sper sa iti fie de folos, funda?puppy dog eyes

| AnDy_6488 a răspuns:

Avon, Oriflame, Infinity, Lady's