| ftaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce gen de rochii de mireasa sar aseza pe o persoana putin plinuta (nu grasa)

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Trebuie sa eviti rochiile de tip sirena si corsetele cu prea multe snurulete la spate.
Eventual o rochita cu ceva manecute pe umeri ca sa taie putin din grosimea bratelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In orice caz, nu o rochie stransa pe corp.Ar putea evidentia ca esti putin mai plinuta. Ti-as recomanda ceva de genul asta:http://www.karena.ro/images/11_11/plinut4.jpg

| PsychologistT a răspuns:

Numai nu din alea tip sirena, stranse pe corp.