| VampireDeea144 a întrebat:

Ce haine sunt la moda vara asta?

Răspuns Câştigător
| Delicate a răspuns:

Expertul îţi spune ce trebuie să cumperi. Chiar dacă temperatura din termometre ne cam sperie, este indicat să ne gândim de pe acum cum să ne organizăm garderoba pentru sezonul cald. Acest gen de investiţie cere timp şi documentare. Ca să ne fie mai uşor, creatorul de modă Elena Perseil ne face o listă cu 10 piese vestimentare obligatoriu de achiziţionat pentru vara lui 2011:
vezi cele 10 raspunsuri cit si alte chestii despre moda in vara asta pe:http://www.eva.ro/......34469.html

1 răspuns:
| Ada_2475 a răspuns:

Pai Culoarea la moda anul asta este PORTOCALIU TIPATOR sunt la moda cele inflorate si culoarile Tari