| AlEsWeEt a întrebat:

Ce imbracaminte se poarta vara asta? funda:d

Răspuns Câştigător
| kesha:D a răspuns:

Paii as putea sa.ti dau ft multe siteuri. dar mai bine iti zic pe scurt. vara aceasta se poarta culorile"papagal" adica roz,galben,verde neon. la aceste culori se poarta accesoriile cat mai simple ca sa nu pari chiar"un papagal".tongue de ex ochelarii de "tocilar" cu niste bratarele sau lantisoare destul de mici.:*. papucii la aceste culori sunt diferiti adica daca te imbraci in ceva top de culoare neon si pantaloni scurti de ex iti trebuie niste sandale simple negre. asa. si cealalta extrema. culorile de maro, crem, portocaliu pal sau chiar rosu sunt si ele culori foare in voga anul acesta. poti purta o pereche de pantaloni scurti maro cu talie inalta sau nu cu o curea rosie si un maieu crem bagat in pantaloni(asta depinde daca sunt cu talie inalta sau nu) si o gentuta rosie ca sa se asorteze cu cureaua, si daca nu ai o gentuta rosie(am uitat sa mentionez ca vara aceasta se poarta gentile "postas")atunci poti sa-ti iei o gentuta maro sau chiar alb spre crem cu niste accesorii rosii:*. se poarta si camasile albe simple cu pantaloni"office" sau pantaloni simpli crem sau maro. asta depinde si cum iti place tiehappy. se mai poarta salopetele inflorate diferite culori sau se mai oarta si dantela.:*. sper ca te-am ajutathappy. pentru mai multe poti sa`mi tr mesaj:*

5 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Rochii maxi cat mai vii colorate, fuste lungi cu topuri, imprimeuri florale in diferite culori pantaloni mai putini dar din aceeia vaporosi si cu diferite imprimeuri.

| Buuff a răspuns:

Culori foarte deschise.mai ales alb chiar daca nu e culoarewinking. subtitri normal...sandalelel inalte cu talpa ortopedica si foarte mult se poarta rochite cu diferite accesorii si ochelari tongue

| RalucaaMTFK999 a răspuns:

Panteloni scurti de blugi cu un tricou care trece de fund

| Ebrasu_Patricia_1985 a răspuns:

Pentru adolescenti se poarta rochi scurte, camasi bagate in pantaloni scurti sau fuste scure si un tricou simplu