| Isabelamaria21 a întrebat:

Ce intrebari sa pun intr-un oracol?
apropo nu mai dati copy-paste!

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Un cuvant de inceput.
Cum te numesti?
De unde esti?
Cati ani ai?
Data nasterii si zodia.
Ai prieten?
Cum il/o cheama?
De unde e?
Si acum altele:
Ce iti lipseste pentru a fi fericit/a?
Pentru ce te-ai simtit foarte rusinat/a?
In ce anume nu ai incredere? De ce?
Ce te face sa fi invidios/invidioasa:frumusetea, bogatia, relatia altor oameni?
Te plictisesti repede? De ce?
Ai prefera sa fi dragalas/a si prost/a sau urat/a sau destept/desteapta? De ce?
Esti politicos/politicoasa?
Daca ai merge la o intalnire cu tine, te-ai placea?
Daca un profesor te-ar critica, te-ai supara?
Iti doresti sa fi bogat/a? De ce?
De ce te temi cel mai tare:de moartea ta sau a parintilor?
Daca ai fi un animal ce animal ti-ar placea sa fi?
Iti doresti sa fi faimoasa?
Cand iti cumperi lengerie esti atenta:a)sa iti placa tie; b)sa le placa baietilor/fetelor; c)sa ti se potriveasca si sa fie comoda; d)sa fie convenabila la pret.
Cum ti-ai dori sa fi sarutata?
Care e ultimul cuvant urata sau sexy pe care l-ai cautat pe Internet?
Crezi ca sti sa saruti? De ce?
Te-ai jucat jocuri pe dezbracate? Pana unde ai ajuns?
Ce consideri sexy la un/o tip/a?
Te-ai saruta vreodata cu un/o tipa care nu-ti este iubit/a? Daca da, de ce?
Exersezi pozitii sexy in fata oglinzii? Care?
Ii dai numarul tau unui/unei tip/tipe pe care il consideri hot?
Daca ajungi intr-un loc in care toata lumea e dezbracata[exemplu un vestiar]te uiti la fiecare sau iti intorci privirea rusinat/a?
Cu ce vedeta visezi ca esti impreuna? Ce-ti place la ea?
Care e cel mai ciudat loc in care te`ai saruta?
Cum a fost primul tau sarut cu limba?
Ce trasaturi ale baietilor/fetelor iti plac mai mult?
Ai putea sa fi cu un/o tip/tipa care saruta prost?
Ce preferi un/o tip/tipa timid/a sau cu tupeu? De ce?
Ce trasaturi trebuie sa aiba un/o baiat/fata?
Ai iesi cu un baiat care a iesit inainte cu prietena ta cea mai buna?
Te gandesti ca tipul/tipa care iti place nu-ti impartaseste sentimentele sau te place mai putin decat o faci tu?
Ai lasat un/o tip/tipa sa creada altceva?
Ai fost vreodata la o intalnire cu un/o tip/tipa de care nu-ti place? De ce?
Ce ti se pare mai interesant:ce fac alte fete sau ce fal baietii?
Ai despartit vreodata doi prieteni?
Ai prefera sa fi baiat/fata? De ce?
Ai parasit vreodata pe cineva pentru ca nu-ti placea cum se imbraca?
Sti pe cineva pe care consideri ca doar tu il poti intelege?
E important sa ai un prieten/o prietena?
Esti indragostit/a de un/o tip/tipa care din pacate nu te place. Te roasa s-o/sa-l ajuti intr-o problema. O faci? Ce anume speri sa obti prin asta?
Ce loc ocupa baietii/fetele in topul preocuparilor tale?
Ai renunta la un/o tip/tipa de care iti place doar pentru ca prietenii tai iti cer asta?
E posibil sa fi indragostit/a de doi/doua tipi/tipe in acelasi timp?
Cand nu te-ai intalni cu un/o tipa/tip desi iti place?
Ain spus vreodata lucruri urate despre un/o baiat/fata doar pentru ca nu te placea?
Care este cel mai frumos lucru pe care ti l-a spus un/o baiat/fata?
Citesti mai des despre fete sau baieti?
Te simti vreodata singura, desi ai prieteni? De ce?
Afli ca iubitul prietenei tale a inselat-o. Ii spui?
Exista cineva pe care sa il urasti?
Care e cel mai important lucru pentru tine?
Crezi ca esti matura?
Te-ai facut vreodata de ras?

5 răspunsuri:
| DiannaDi a răspuns:

1 doriti sa completati acest oracol?
2 cum va numiti
3 cati ani aveti
4 care sunt culorile voastre preferate
5 ce zodie sunteti
6 aveti frati sau surori
7 avet vreun iubit sau iubita
8 doriti sa imi puneti vreo intrebare
9 care este mancarea voastra preferata
10 care este animalul vostru preferat
11 ce tara v ati vori sa vizitati
12 aveti vreun animal
13 ce parere aveti despre stapana oracolului
14 v a placut acest oracol
15 semnatura

si multe alte intrebari de genu
sper ca te am ajutat
funda?:*

| Clauditza21 a răspuns:

Eu zic mai degraba sa fii originala si sa iti folosesti imaginatia daca vrei sa nu iti mai dea lumea copy paste... Pune-ti mintea la contributie!

| Kanghu a răspuns:

Pai de toate, in special de gusturi, uite niste exemple:

Ce trupa iti place?
Ce animal iti place?
Ce fruct iti place?
Ce tip de ciocolata preferi?
Care este materia preferata la scoala?

| deea17_7351 a răspuns:

Da...fi oroginala. si TPU nu cred ca este facut pentru acea stupida funda. dar vad ca se raspunde doar daca dai la schimb aceasta funda oh go on

| specialistul97 a răspuns:

1. Cum te cheama
2. Ce clasa esti
3. Ce animal iti place
4. Ce bautura iti place
5.Ai prietena/prieten/
6. Vrei sa te casatoresti cu el
7. Iti place mult de el?
8. El te iubeste pe tine?
9. El te respecta pe tine?
10. Vrei sa fii cu el pana la adanci batraneti?

laughing imaginatie rolling on the floor) nu's genu sa dau copy paste,, pffoai, si nu vreau nicio funda doar daca vrei tu rolling on the floor) vad ca sunt toti de pe TPU obsedati de funda, a innebunit lumea