| Buresbista123 a întrebat:

Ce lame folositi cand va barbieriti? ce aftershave si ce spuma aveti? ce parere aveti despre barbieritul clasic, cu aparat cu lama dubla sau cu brici?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bărbieritul clasic cu lama este cel m ai bun, si cu gelul de ras.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gilette din ala cu 3 lame
gel nivea
aftershave nivea balsam

| DeyCj a răspuns:

Eu folosesc gama completă Gilette, inclusiv deodorantul.Cu briciul nu am încercat dar cu aparat de lă refolosibil cu lamă dublă(cu o singura lamă) da.Nu era foarte confortabil bărbieritul.Succes