| laraandy a întrebat:

Ce lotiuni de corp parfumate a. ti incercat? spune ti si pretul lor...mersi:*as vrea ca lotiunea de corp sa aiba un miros dulce

Răspuns Câştigător
| ancalazar a răspuns:

Decat sa dai foarte multi bani(de obice isunt destul de scumpute) pe o lotiune parfumata, eu iti recomnad sa iti ei una normala fara parfum si sa torni in ea cateav picaturi din parfumul tau preferat... e de vis trust me

5 răspunsuri:
| adika a răspuns:

Da, o lotiune de 10 ron de la Favisan, se gaseste la Plafar, are miros de plante de vara.
www.exposhop.ro

| MM a răspuns:

Alyssa Ashley White Musk Hand and Body Lotion -40Ron

| KriSSu88 a răspuns:

Oriflame-Volare, 10 lei.

| lencikk a răspuns:

Eu folosesc de la avon de la skin so soft si sunt foarte multumita are un miros frumos...adevarul este ca am cumparat si uleiul care are miros la fel... mirosul persista... dar ideea ancutzei este foarte buna asa am facut si eu odata si a functionat... lotiunea asta de la avon este pana in 20 ron mai putin si uleiul la fel...pa-pa baitza placutakiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Giordani Gold-Oriflame(aproximativ 40 ron) si Rock`n Rose-Valentino(65-70 ron).