| Yosifica a întrebat:

Ce machiaj s-ar potrivi la o rochita mov inchis-spre visiniu? Dar la una alba? Prima rochita are modele pe ea... de culoare neagra, iar a 2 a e simpla cu bretele.

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Iti voi spune parerea mea despre acest machiaj.
Pe gustul meu ar fi daca ai o rochie mov s-ar potrivi sa ai buzele ma rosiatice(daca ziceai ca este spre visiniu) si ca machiaj(la ochi) s-ar potrivi ceva gen mov si ca rimel culoarea neagra.
Iar la rochia alba s-ar potrivi buzele pe culoarea "ruj transparent buzelor".
Si totusi acesta a fost parerea mea a fost o sugestie daca tu ai alta parere te poti face cum doresti tu.