| jajajaja14 a întrebat:

Ce măşti făcute în casă pentru a scăpa de punctele negre de pe nas cunoaşteţi?

1 răspuns:
| drive a răspuns:

Bicarbonatul de sodiu este foarte bun il folosec mereu il poti cumpara de la orice magazin la doar 1 leu.Iar eu asa il folosesc:Intro canca pun 2-3 lingurite de bicarbonat apoi foarte putina apa amestec putin iar dupa aplica pe zonele cu puncte negre,, frecand" foarte putin iar dupa las 5 min, si clatesc cu apa calduta.(este singura masca pentru cosuri negre care mi-a dat rezultate) Funda?