| anonim_4396 a întrebat:

Ce modele de bijuterii sunt in voga acum?

5 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Sunt in voga bijuteriile XXL.
In materie de accesorii, in acest an predomina formele geometrice, elementele de inspiratie exotica si etnica, precum si bijuteriile puternic colorate cu pietre mari, dar si pretioase.
In materie de bijuterii fantezie, moda maxi continua cu cercei si coliere supradimensionate. Sunt la moda insa si perlele fantezie multicolore, dar si toate tipurile de accesorii pentru par. Colierele se poarta suprapuse, iar bratarile si cerceii capata forme mai indraznete.

| Flav a răspuns:

Pierce-ingul pe limba si-n buric, in curand si-n alte parti; o sa ajungem sa avem mai mult metal pe noi decat haine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice accesoriu este bine venit...numa sa nu faci exceshee hee

| gildap a răspuns:

Bijuteriile cu perle naturale: http://cadourisiperle.ro/