| ZapacealaAa a întrebat:

Ce nuanta de roscat ar merge pentru niste varfuri? Culoarea naturala este un saten mediu, iar la varfuri saten deschis cu reflexii roscate? Ceva sugestii va rog happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un rosu violet ar merge perfect

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Eu as alege o culoare roscat spre violet. Am avut si eu o astfel de culoare si mi-a iesit foarte ok folosind numarul 52 Londa. Pe cutie arata inchis dar iasa foarte tare iar reflexiile de voilet sunt in tendinta

| user5493 a răspuns:

O nuanta sic de roscat cred, o nuanta care-ti place tie. uite-te pe site-ul: http://www.schwarzkopf.ro/skro/ro/home/culoarea_parului/par_roscat.html