| Roxx1234 a întrebat:

Ce nuanta de vopsea trebuie sa-mi cumpar ca sa imi iasa parul asa? http://www.glamspot.ro/wp-content/uploads/2011/05/dark1. jpg

6 răspunsuri:
| mihaela31 a răspuns:

Saten mahon sau saten aramiu, saten capuccino.

| Bondarel99 a răspuns:

Daca nu imi spui ce culoare are parul tau nu am de unde sa stiu ce vopsea ar trebui sa-ti iei...

| Mihaela1964 a răspuns:

Daca parul tau este castaniu inchis, pentru a obtine nuanta de ciocolata din imagine parul trebuie decolorat.

| Pandacorn696 a răspuns:

Depide de nuanta ta oricum trebuie decolorat..eu as spune sa nu te vopsesti doar daca e foarte mare nevoie deoarece oxidantul si vopseaua strica parul big grin

| Roxx1234 explică:

Parul meu e saten, scuze am uitat sa mentionez.si este tot vopsit nu este natural

| Roxx1234 explică:

Mi-am luat saten mahon, m-am vopsit si a iesit mult mai deschis :o...laughing