| robertawinnie a întrebat:

Ce nume sa`mi pun pe facebook? Vreu ceva in Engleza ce spuneti? '

8 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Facebooku nu e hi5, mai bine pune-ti numele tau real.E mult mai draguţ, iar lumea te stie pe nume nu te stie drept WINNIE THE POOH! day dreaming

| abcdefgh a răspuns:

Buna! Stii reclama de pe facebook cu "Stop nick-name urilor de Cocalari/Pitipoance pe FACEBOOK" eu sunt de acord cu ea! Puneti numele tau real si fa-ti profil privat daca nu vrei sa ti afle altii dif informatii legate de localitatea in care traiesti etc.

| DarkShina5566 a răspuns:

WINNIE URSULETUL, dodo tutu, mica e lumea asta laughing 10 stelute sau zizi in engleza nu stiu sa-ti dau exemple

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

DarkStarbig grin

| Bluef4 a răspuns:

Motherfucker... Dar in romana, daca iti pui un nume, ce are?

| Cinesafie a răspuns:

Numele tau. de ce sa iti pui nume de genul B0$$'ul $hUk@RU?
De aceea este facebook, lumea isi pune propriul nume pentru a putea fi gasit mai usor...

| Cinesafie a răspuns:

Fara suparare, tu cand mergi in oras mai asculti si manele tare la telefon pe drum?

| Vasile_Andrei_1998 a răspuns:

Salut vreau si eu niste nume smechere de fb