| Lary_2950 a întrebat:

Ce pantofi merg cu aceasta rochie :http://www.wholesale-dress.net/gallery.php?id=1290879&im g=570654
m-am gandit la o pereche de sandale nude si la un plic coral... ce ziceti?
nu prea gasesc sandale nude mai ieftine doar de la 500 in sus... funda

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| veronica5390 a răspuns:

Eu zic niste sandale roz daca vresi sa te asortezi sau albe daca nu gasesti roz sau negre rozul se potriveste de minune la negru.Bafta in continuare si sper sa iti gasesti ce ti-e pe plac dar ai grija sa se asorteze ca o data in viata ai o asemenea ocazie si rochie asa ca apreciaz-o cu sandale potrivite! Funda?

| numelemeu_2152 a răspuns:

Niste pantofi cu toc ar fi superbiwinking sandalele(oricare) nu merg e prea eleganta rochia big grin