| StilMasculin a întrebat:

Ce parere ai despre butoni http://www.stilmasculin.ro/butonii-calea-spre-eleganta?

Răspuns Câştigător
| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Sunt un fel de bijuterii pentru barbati. pentru cei din lumea noastra mai modesta care nu se invart in cercurile inalte sau merg la opera sunt o fita.

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Sunt super, mie imi plac barbatii care poarta camasa cu butoni, intr-adevar e o nota de eleganta!

| ChRoM a răspuns:

Cred ca e cam exagerat "calea spre eleganta", dar ce-i drept da o anume nuanta de elegantawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place sa faci reclama, a?