| Aceeasieu a întrebat:

Ce parere aveti care produse sunt mai bune, cele de la avon sau oriflame? big grin

7 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Cele de la oriflame(ador rimelurile de acolo+ curiuta cu minuni,parfumul moon si multe altele).si avon`ul e bun, ce sa zic, am multe si de acolo(parfumuri).dar la capitolul rimeluri cel mai bun e oriflame`ullaughing

| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Eu personal îți recomand produsele de la Avon pentru că sunt de foarte bună calitate cu un preț accesibil și mereu reduceri mari. happy Comand de la Avon de mult timp și niciodată nu am avut probleme. La oriflame produsele sunt scumpe,dar nu pot spune că nu sunt de calitate. happy În concluzie,Avon este bun din punctul de vedere al calității produselor și prețului, iar oriflame doar din punctul de vedere al calității, dar în zilele noastre dorim produse de calitate la prețuri mici și accesibile. happy

Baftă!

| bya2011 a răspuns:

Buna! :* Iti recomand produsele de la AVON happy

| Delia39 a răspuns:

Eu cred ca ambele dar in ultima vreme cumpar mai mult de la oriflame:*

| DjDark21 a răspuns:

laughing Sal! laughing Eu iti recomand Avon. Avon este de calitatea superioara fata de ORIFLAME. Stiu preturile nu prea te avantajeaza dar calitatea dabig grin Funda?

| Mylifeispink a răspuns:

Heii. La avon sunt mai multe produse si mult mai bune. Cele de la oriflame nu mi-au placut niciodata :-s

| Buterfly001 a răspuns:

Ambele sunt de calitate medie dar e mai bun Avon))