| arual93 a întrebat:

Ce parere aveti de epilarea definitiva cu ipl? ce efecte negative ar putea avea si este chiar definitiva.(intrebarea este pentru cei care au incercat)

Răspuns Câştigător
| FreakyChucky a răspuns:

Epilarea aceea cu laser este scumpa dar are rezultate[o prietena a facut 3-4 sedinte si nu mai are de vreo 2 ani nici un fir de par pe maini, picioare etc]
ea nu a patit nimic si pe o brosura scria ca si minorii isi pot face cu semnatura parintelui...
daca as avea bani si eu mi-as face sincera

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Terapia cu laser nu duce la cancer!
Este cea mai bună metodă de epilare.
Pa, pa.

| Latinmoon a răspuns:

Este periculoasa deoarece poti face cancer de piele... sau iritatii urate straight face