| andaaaaa a întrebat:

Ce parere aveti de Epilatorul Braun Silk & Soft BodyShave LS 5360 sau Braun Silk-epil SoftPerfection 3370 Body Epilation? Vreau sa-mi iau un epilator si nu ma pot decide, va rog daca aveti sfaturi si sugestii (De preferat de la Braun)!

1 răspuns:
| cretzufinish a răspuns:

Primul e putin mai performant, il poti folosi si sub dus, dar evident si mai scump. Eu il am pe al doilea, dar varianta putin mai veche (e de un an cam asa) si sunt multumita. Eu zic sa mergi pe al doilea. Daca e mai scump nu inseamna ca e si super-ultra performant. Poti gasi si cu bani putini unul de aceeasi calitate pentru ca de cele mai multe ori design-ul costa cel mai mult. happy