| Essen a întrebat:

Ce parere aveti de incaltamintea pentru iarna Grisport? Uitati si un link http://www.grisport.ro/cat/6/Grisport/Unisex
Ma gandeam sa imi iau o pereche, si-a mai luat careva? Isi merita banii? Arata ok si par buni, dar sunt interesat daca rezista in timp.

Răspuns Câştigător
| L3XxA a răspuns:

Hmm...thinking nu stiu ce sa zic mi se par inregula big grin aspectu lasa de dorit, dar tousi sunt la modahappy am mai vazut multe persoane cu incaltamintea asta si cred ca ar merita sa le cumperi daca iti placwinking baftatongue

3 răspunsuri:
| GumitzaHubbaBubba a răspuns:

NU arata FAin

| Dia_2026 a răspuns:

Pai...sunt calumea... mie imi plachappy

| Essen explică:

Va rog sa imi aratati ceva mai fain atunci, sa stiu dupa ce sa ma orientez.