| ciprian18 a întrebat:

Ce parere aveti de magazinele Intersport? Mi-am luat o pereche de adidasi Reebok de curand si vreau sa vad cat o sa ma tina pentru ca scrie pe ei,, Made in China" si ma pune pe ganduri.

2 răspunsuri:
| RMaria31 a răspuns:

Te linisteste cu ceva daca iti spun ca si in magazinele din New York scrie la fel pe produse? happy Sunt originali, stai linistit.

| moschus a răspuns:

Pai asa si sunt alea originale si Nike si Adidas si Reebok, sunt fabricate in China ca este mana de lucru mai ieftina si la intersport sunt lucruri originale de calitate, nu iti mai face griji