| Mayy a întrebat:

Ce parere aveti de parfumurile alea in sticlute mici, alea gen "vrac ". care se gasesc pe la unele magazine de cosmetice, si la care poti duce sticluta sa-ti o umple iar. Sunt de calitate?

2 răspunsuri:
| MissDi a răspuns:

Eu am un parfum pink iar unul valensia paris.cel mai mult imi place valensia paris.are si parfum si deodorant iar mirosul tine mult.incearca una dintre ele.nu sunt de la magazinele de cosmetice si au vreo 4-5 cm insa miros bine.succes

| Ayumha a răspuns:

Nu sunt de calitate, mai ales vrac. Eu imi cumpar de obicei parfumurile de la Duty Free, acolo sunt parfumuri originale si de foarte buna calitate. sper ca te-am ajutat.