| Thhe a întrebat:

Ce parere aveti despre aparatul relax and tone? Credeti ca va ajuta sa slabiti? Eu am aripioare si vreau sa scap de ele dar nu stiu daca acest aparat ma poate ajuta! Mai tin si o dieta, nu mai mananc nimic dupa ora 18:00.ies afara si ma plimb o ora pe zi si nu prea mananc dulciuri! Credeti ca acest aparat ma poate ajuta sa scap de aripioare (grasime)? Cel mai bun raspuns primeste fundita! Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Te subtiaza, te scapa te celulita, paractic scazi in cm, dar nu foarte mult, daca nu faci sport pe langa si nu tii dieta. Doar aparatul nu te scapa de kg

3 răspunsuri:
| BlueOctober a răspuns:

Nu foloseste la nimic prostia aia o cunostinta si-a luat si ccredema nu ai ce face cu el.e logic ca de "Aripioare "nu scapi decat daca le tranformi in muschiuleti nu daca slabesti.sa spunem ca intr-un final slabesti si se duce grasimea prin absurd ce faci cu pielea in plus? think about itwinking

| Al3xAndra666 a răspuns:

Si-a luat o prietena de-a mea, tot din cauza aripioarelor dar nu e bun! Face un masaj excelent dar nu te scapa de aripioare, sunt numai bani aruncati pe fereastra. Nu mai credeti tot ce vedeti la TV, sunt simple strategii de marketing. happy

| flory4you a răspuns:

Puritybloom minte nu asculta de el
eu am relax$tone si e foarte bun,as zice chiar super bun, deoarece te ajuta in problema ta
si chestia cu pielea...
nu slabesti mult dintr-odata, deci slabesti cate putin ca pielea sa revina la forma ei si sa nu atarne ca un saculet
fundita?