| ♥ ღSellena♥ ღ a întrebat:

Ce parere aveti despre avv meu:*:Xwinking? vreau raspunsuri cat mai sincerewinking...credeti ca ma's potrivi ca Justin Bieber?:*:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Denisaa a răspuns:

1. Avatarul e ok.
2. Tu vrei sa te potrivesti cu el pentru ca (cica) e ''ditai' '' vedetabig grin
3. Faptul daca te potrivesti sau nu cu o persoana, nu tine numai de aspecthappy

Adica, nu poti zice...''uite ma el e blond, eu sunt blonda.ne potrivimlove struck''
Nu pot sa-ti spun daca te'ai potrivi cu elhappy

Ai zis ca vrei pareri sincerebig grin

81 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

"sellena" sau cum te-o chema... Fatooo ai auzit de citatul " cand 2 iti spun ca esti beat, du-te si te culca"?

eii. pana acu ti-o zis o gramada de oameni ca esti mincinoasa, enervanta, ca visezi cai verzi pe pereti si etc. Dapai fatoo gata, mai opreste-te si tu de comentat.Nu vezi ca nimeni nu iti tine partea? Stop gata "time out' ( asta ca sa te simti tu bine ca na, cica esti "americanca" care vrea la un liceu din Romania si care sta pe situri romanesti si care vorbeste romana ca o analfabeta)

Deci opreste-te. Chiar nu iti dai seama cat de penibila esti si cat te-ai facut de ras?
Scuze ca iti spun, dar pentru 15 ani ai tai ar trebui sa fii un pic mai matura, iar judecand dupa intrebarea asta, lumea iti da maxim 12 ani( dupa cum ai si vazut pana acum comentariile).
Trezeste-te si nu mai visa la Justin, ca niciodata nu o sa poti tu sa te apropii de el.
Papa

| rosto a răspuns:

Vai ce limitata intelectual esti! la stadiul de primata cred ca te-as incarda. pffff

Apache
| Apache a răspuns:

Ba serios acum ce aveti ma toate cu tipu asta? prima oara cand m-am uitat la el pe youtube m-a bufnit rasu! si voi chiar credeti ca el sta pe langa fane disperate ca voi? si daca avea **** pe fata tot ati fi salivat la el? de ce? fiindca a aparut la tv! sunteti doar niste fetite proaste ma! nu iti convine da asta e adevarul!

Apache
| Apache a răspuns:

Si daca te-ai potrivi cu el? FATO, cat de prost o fii el nu o sa se incurce niciodata cu o fetita proasta dintr-o tara uitata de lume! continua sa visezi...

Apache
| Apache a răspuns:

Mda pai ma asteptam la o intrebare asa tampita de la o fata de 12-14 ani, da de la un de varsta ta nu! bv bv sa imi spui ce a iesit cu bieber!

Apache
| Apache a răspuns:

Ma nu am ce zice ca arati bine... da referitor la justin bieber e putin cam aiurea intreabareahee hee

Apache
| Apache a răspuns:

Da cum dracu a ajuns intrebarea asta sa aiba 71 de raspunsuri? pardon 72 fiindca am mai comentat si eu ca prostu...

Apache
| Apache a răspuns:

Hai ma ce dracu, ce tot comentezi atata :? baremi daca vrei sa taca lumea, taci si tu! chiar nu te poti opri? nu am nimic personal cu tine, DA GATA!

| hiphopbeatz a răspuns:

Mmmbine pa.

| Unique a răspuns:

Viseaza in continuare ala are prietena de 10 ori mai faina ca tine

| Unique a răspuns:

S-au poate n-are deloc
laughing

| Helene a răspuns:

Asta era problema, daca te'ai potrivi cu eloh go on

| Tabii. a răspuns:

rolling on the floor Penala intrebareoh go on.
In primul rand cand placi pe cineva nu trebuie sa va potriviti la aspecthappy si in al doilea rand Justin "Biberon" nu s'ar uita la tine:d adica sincer la cate fetite sunt innebunite dupa el si la cate fane are nu s'ar uita el la tine.

Cheers!:*

| Elly4all a răspuns:

Draga mea...nu cred ca ai prea multa minte dar sa-ti spun ceva:unde ai invatat sa minti? sau ai ramas pur si simplu repetenta 1 an sau 2? adica treci a 8a si ai 15 ani.Am pierdut vreun detaliu pe drum? si cred ca DA te'ai potrivi cu el de minune, impreuna poate aduna'ti de un creier, tu cu Domnul:''am un par mai frumos decat Robert Pattinson''.

| cornel a răspuns:

Mda. talentele astea.

| Baiaaanca a răspuns:

Chiar m`ai facut sa rad cand am vazut intrebarealaughing.

| SheCanFlyy a răspuns:

Da te potrivesti perfect cu el, fataa glumesti?:O uau ati fi cuplu perfect,rolling on the floor, numai la tine se gandeste jb, la tine scumpa, esti norocoasa :*rolling on the floor))))), o faci pe beyonce geloasa ma fata, esti mai gorgeous decat beyonce kim kardashian si nicolerolling on the floor

| andreig a răspuns:

Ba. n-ai minte nici cat o gaina!

| ladygaga_9914 a răspuns:

Poza asta e si mai penibila
rolling on the floorcerceii sunt varza, la fel si ala din nas...
si ce sa mai zic de sprancenele tatuaterolling on the floor

| t0xic1girl a răspuns:

Da;;]. cuplu perfect!:*...acu cand ai vazut raspunsurile ai dat-o la intors ca nu esti tu aia din avatar...ma lasi ma`?=]]frate sunteti proaste rauoh go on. si daca nu esti romanca de ce vb romana?;;] iti spun eu! esti genu ala de fata cu iq-ul pe -(minus)oh go on. daca macar sti ce e alawinking

| t0xic1girl a răspuns:

Copac!=]]. obsev ca lipsa de ocupatie duce la prostie acuta;]. si chiar daca zici tu ca ai 15 ani nu-ti dau mai mult de 10...si varamea de 9 ani gandeste mai mult ca tine scumpo=]]:]]

| KeepCalm a răspuns:

Se vede ca nu esti romanca, te exprimi ca naiba!winking

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

E ste frumos big grin
Dar nu te-ai potrivi Scuze blushing

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Din partea mea ai nota 10 la minciuna.Nu esti romanca doar vrei sa intrii la licul Dunu Lipatti din Romania, nu? Si nu sincer nu te potrivesti si in plus n-o sa-l intalnesti niciodata decat daca vine in Romania.

Răspuns utilizator avertizat
| blue95 a răspuns:

Avatarul e ok.Cand o sa stai cu Justin Bieber sa ma anunti si pe mine:devil)!

| Atelocin a răspuns:

Domnisoara. Fa. ti si tu prieteni reali nu mai traii din internetwinking
Si faza cu "Eu nu stau in Romania si nici nu sunt romanca"e penala raulaughing
Oricum nu stiu cati 11-12 ani ai, asa ca nu e cazul sa ne batem capu` cu tineoh go on

| Atelocin a răspuns:

Adevarul e ca nu visez la cati prieteni ai.Ca nu vreau sa am cosmaruri x_x.
Un sfat. Pune mana pe un manual de Lb.Romana,sau un pliant macarlaughingSi nu te mai caca atat pe tine ca ai 15 anilaughing
Hai cius.

| Boniboon a răspuns:

Si daca te-ai potrivi ce? laughing) Cand il "vei agata" pe Justin Bieber cu avatarul tau sa imi trimiti si mie un mesaj big grin