| anger a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care poarta cercei?

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Mai sunt cativa care chiar arata bestial cu cercel insa majoritatea poarta cercei de fata si sunt groaznici. Cel mai mult ma enerveaza cei care poarta cercei rotunzi care se vede de la o posta ca sunt de fata. Insa cred ca ar arata mult mai bine fara cercei, dar exista si exceptii.

| AIRIUS a răspuns:

Sunt abominabili!
Personal!

| lenutza001 a răspuns:

Sunt gey...cel putin toti asa ii cred.nu este potrivit baetilor sa poarte cercei...nu arata deloc bine.asa cred eu!

| fratiikaramazov a răspuns:

Mie mi se pare scarbos si de prost gust, deci o parare proasta big grin

| calinut1 a răspuns:

Si eu am cercel in ureche. si am o parare buna adica sunt oameni ca toti oamenii. depinde fiecare cum conecepe ideea sa aiba un barat cercel in ureche

| teodora555 a răspuns:

Sunt urati. da ce sunt fete sa poarte. oare de ce ii poarta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu am iubit-nu are asa ceva,de fapt nu suporta si sa iti zic si de ce,asta fiind parerea unui barbat despre cercei,pai daca esti barbat, atunci barbat sa fii ca asa te-a nascut mama ta, nu trebuie sa imprumuti din ceea ce folosesc fetele pentru infrumusetare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca striga de la 1000 de km : " Pot fi la fel de masculin si daca as purta colanti roz! ".
Mie mi se pare o dovada de masculinitate si incredere in sine.