| Contrast a întrebat:

Ce parere aveti despre cei obsedati de tatuaje, in special fetele, ce credeti ca-i motiveaza? Nu vorbesc despre cei ce au un tatuaj, doua, si acelea sub un motiv sentimental sau estetic, ci de cei ce au cu zecile ...si mai vor sa adauge inca unul, sau mai multe! big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca vor sa para mai cool.de ex vara tu vezi afara pe plaja o fata care are un tatuaj mai jos de buric iti trage atentia nu?
un tatuaj poate fi sexy de altfel
oricum cei full de tatuaje mi se par misteriosi si atragatori

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Vor sa iasa in evidenta.

| Denisa a răspuns:

Fiecare are dreptul sa isi exprime personalitatea cum vrea. Cei care isi fac zeci de tatuaje probabil au o personalitate puternica si vor sa iasa din anonimat. Mie sincer imi plac. Si eu vreau sa imi fac o fundita pe un deget(cum are Rihanna) si 3 fluturasi mici pe un umar. Asta cand voi implini 18 anibatting eyelashes Ma enerveaza la culme persoanele care comenteaza aspectul celorlalti. Si ce daca are 300 de kg? Si ce daca are 15 mii de inele in fata? Si ce daca are multe tatuaje? Fiecare face ce vrea:X Decibatting eyelashes parerea mea despre baietii cu multe tauaje: foarte buna! sa o tina tot asa!

| Arthur a răspuns:

Treaba lor, dar cred că e kitschos. Eu unul m-aş plictisi destul de repede de acelaşi lucru zi de zi, dar problema mare e după. Cum aş putea renunţa fără probleme la acel tatuaj, care la un moment dat, să spunem că nu mai cadrează cu vârsta.

| Contrast explică:

Am o amica, n-ati vrea sa stiti cate tatuaje are peste 10, si unele sunt imagini foarte mari, si uimirea mea creste cu fiecare tatuaj ce si-l mai face...si-mi spune ca ii plac, si nu se poate abtine, mereu mai vrea inca unul! Cand se va opri? Acum are 25 de ani, dar cum vor arata acesti oameni la 60 ani?

| oanna_7222 a răspuns:

Nu am nimic cu fetele care vor tatuaj
eu una vreau
insa cei ce forteaza cu chestia asta sunt ...nu stiu cum sa spun in cuvinte laughing nu`mi place

| kaya a răspuns:

Parerea mea e ca doua tatuaje ar fi de ajuns dar sa nu fie mai multe... cei care au mai multe deja exagereaza si nu stiu de ce ii atrage asta, de exemplu in afara au tatuaje peste tatuaje si nu unul mic si ascuns ci care ies in evidenta si sunt destul de mari dar acum fiecare cu parerea lui, ei nu au conceptia noastra ei sunt liberi in a face orice cu corpul lor.De unde am plecat...nu am nimic impotriva unui tatuaj sau doua.

| carry99 a răspuns:

E urattttt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac tatuajele foarte mult, depinde de gusturi, probabil cine isi face tatuaj nu il face drept pedeapsa

Răspuns utilizator avertizat