| Bianca_6798 a întrebat:

Ce parere aveti despre crema cu extract de melci, de la Herbagen? a cumparat cineva? pup:*

Răspuns Câştigător
| SparklingAngel a răspuns:

E foarte buna, ti-o recomand daca ai probleme cu cosurile sau cu cicatrici ramase in urma vindecarii lor ca pentru asta e

3 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Eu am folosit aia de la telesoping si nu mai folosit deloc

| danielaxyz a răspuns:

Si eu o folosesc, in prezent sunt la a doua sticla,e f buna,nu-ti mai ramane niciun semn de cos,iar cosurile daca mai apar,apar f mici si trec imediat, dar trebuie folosita zilnic, chiar si de 2 ori pe zi

| Bianca_6798 explică:

Pai pentru asta o vreau.multumesc,o sa o cumparhappy dar am mai citit comentarii si cica fara serul acela.nu prea e buna.dar totusi o sa incerc:*