| Aaanon a întrebat:

Ce părere aveți despre crema depilatoare de la veet, mai ales in zona picioarelor?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie crema depilatoare nu-mi face cam nimic. Doar "mustata" o iau cu crema si odata am folosit si pe maini dar nu-mi place, dupa ce ca stau cu crema aia sa ma trezesc ca raman si fire, asa cu lama/epilator sau chiar ceara stiu ca iau tot. Iti recomand si tie una din metodele astea.

| Violleta2022 a răspuns:

Va trebuii sa faci un test mic pe picioare, ca sa vezi daca nu esti alergica la acea crema. Crema este buna si functioneaza doar pentru persoanele care nu au piele sensibila sau nu au alergie la componentele chimice din crema.